Bize Ulaşın
Tungusten Karbur Kaplama

Tungusten Karpur Kaplama

Çatı Makina için Tungsten Karbür Kaplama

Çatı Makina, ISO9001:2015 sertifikalı bir üreticidir ve Ar-Ge, üretim ve satışı birleştiren entegre bir yapıya sahiptir. 20 yılı aşkın süredir tungsten karbür kaplama ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Güçlü ortaklarımız, teknik kapasitemiz, ileri teknoloji ekipmanlarımız ve güvenilir tespit yöntemlerimizle sektörde lideriz.

Ana ürünlerimiz arasında Tungsten Karbür Kaplama serileri bulunmaktadır: W-Ni-Fe, W-Ni-Cu, W-Ni-Fe-Mo, W-Cu. Ürünlerimiz çubuk, halka, blok, plaka, küp, top şeklinde olup, ayrıca müşterinin çizim ve taleplerine göre özel olarak işlenmiş parçalar olabilir. AMS-T-21014 (ASTM-B 777) standardına göre tungsten karbür ürünleri üretebiliriz.

Tungsten karbür kaplamalarımız, performans ve dayanıklılığı artırmak için geniş bir uygulama alanı bulmuştur. Ürünlerimizin çoğu, kaliteli, rekabetçi fiyat ve zamanında hizmet ile piyasalarda kendine yer bulmuştur.

Çatı Makina olarak, piyasaya en iyi tungsten karbür kaplama ürünlerini sunmayı hedefliyoruz. 20 yılı aşkın deneyimimiz, tungsten karbür ürünlerimizi yüksek kalite ve hızlı teslimatla sürekli olarak sağlamamıza olanak tanır. Kaliteyi birinci sırada, güvenirliliği en üstte tutma ve karşılıklı fayda ilkelerini benimsiyoruz.

Tungsten karbür hakkındaki her türlü sorunuz sıcak bir şekilde karşılanacaktır, ister yurt içinden ister yurt dışından olsun.