Bize Ulaşın

Blog

İzmir Helezon Fiyatları ve Helezon İmalatı
Endüstriyel alanlarda ve tarımda yaygın olarak kullanılan helezonlar, farklı fonksiyonlara sahiptir.
İstanbul Helezon Fiyatları ve Helezon İmalatı
Helezonlar genel olarak konveyörle birlikte malzemelerin taşınmasında kullanılır. Helezonların en büyük avantajı geniş bir kullanım alanına ve düşük maliyetlere sahip olmasıdır.
Konya Helezon Fiyatları ve Helezon İmalatı
Helezon; sarmal yay, spiral gibi merkezi bir silindirin veya koni geometrisinin etrafında sarmal şekilde dönen eğrilere verilen isimdir. Helezon daha çok bir çeşit şekil olarak adlandırılabilir. Genel olarak önüne ve arkasına gelen kelimelerle anlam ifade eder.
Ankara Helezon Fiyatları ve Helezon İmalatı
Helezonlar, endüstriyel alanlarda ve tarımda yaygın olarak kullanılan ekipmanlardır. Bu ekipmanlar farklı işlevlerde kullanılabilmektedir. Besleme, taşıma, delme, sıkıştırma, karıştırma ve filtreleme gibi birçok işlem farklı tipteki helezonlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.
Çimento Helezon Ekipmanları Nelerdir?
Çimento helezon konveyörlerinin ekipmanları, taşınacak olan malzemenin (çimento) transferini mümkün kılan eklentilerdir. Sisteme entegre olan tüm parçalar üretime belirli bir katkı sağlar.
Beton Santralleri için Çimento Helezonları Kullanımı
Beton santrallerinde çimentonun taşınması için vidalı helezonlar kullanılmaktadır. Bu sistem, çimento helezonları veya çimento helezon konveyörleri olarak adlandırılır.
Çimento Helezonu Sorun ve Tespitleri
Yaygın olarak kullanılan vidalı konveyörlerden olan çimento helezonu, çimentoların bir noktadan başka bir noktaya hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde transfer edilmesi için kullanılan ekipmanlardandır.
Alçı Helezonu
Çatı Makina yığın taşıma sistemleri açısından farklı tip helezon imalatında lider imalatçıdır.